W imieniu Krajowej Rady Ratowników Medycznych składamy serdeczne gratulacje:
- Pani dr hab. Agnieszce Stępień – Prezes Krajowej
oraz
- dr. n. med. Łukaszowi Jankowskiemu – Prezesowi Naczelnej Rady Lekarskiej
z okazji objęcia oraz kontynuacji funkcji Prezesów swoich samorządów zawodowych.
Życzymy wielu sukcesów, satysfakcji oraz dalszego skutecznego działania na rzecz rozwoju systemu ochrony zdrowia i środowisk medycznych w Polsce.
Wyrażamy również gotowość do dalszej współpracy pomiędzy naszymi samorządami, wierząc, że wspólne działania przyczynią się do wzmacniania jakości opieki nad pacjentami oraz rozwoju zawodów medycznych.



