Spotkanie w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy

W kwietnia w Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy odbyło się spotkanie pomiędzy Władzami Uczelni, Panią Dziekan Kolegium Nauk Medycznych WSG – Prof. WSG dr Grażyną Karłowską-Grendą, Panem Pawłem Szulcem, menadżerem kierunku Ratownictwo Medyczne oraz Panią doc. dr inż. Dorotą Łobodą, a przedstawicielem Krajowej Rady Rady Ratowników.

KRRM reprezentował:

  • Karol Wojtczak – Koordynator Regionu północ.

Rozmowy poświęcone były nt. systemu kształcenia wyższego w tym m.in. studiów magisterskich, a także wydawania prawa wykonywania zawodu (PWZ).

Poruszono także kluczowe kwestie związane z doskonaleniem zawodowym ratowników medycznych.