Spójne zasady pracy ratowników medycznych w szpitalu = szybsza pomoc dla pacjentów

2 marca w Ministerstwo Zdrowia odbyło się spotkanie robocze z inicjatywy Wiceministry Zdrowia Katarzyny Kęckiej, poświęcone roli i organizacji pracy ratowników medycznych w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz tzw. izbach przyjęć, ujętych w Wojewódzkich Planach Działania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne. Krajową Izbę Ratowników Medycznych reprezentował: Marcin Janik – wiceprezes #KRRM. W rozmowach uczestniczyła: Pani Agnieszka Tuderek-Kuleta – Dyrektorka Departamentu Bezpieczeństwa MZ Pani Edyta …

Spotkanie w Departamencie Wojskowej Służby Zdrowia

Spotkanie przedstawicieli Krajowej Rady Ratowników Medycznych z Departamentem Wojskowej Służby Zdrowia MON. Odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli Krajowej Rady Ratowników Medycznych z kierownictwem Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia Ministerstwa Obrony Narodowej. W rozmowach udział wzięli: Spotkanie poświęcone było kluczowym zagadnieniom związanym z rolą i funkcjonowaniem ratowników medycznych w systemie bezpieczeństwa państwa, w szczególności: Spotkanie stanowi ważny krok w kierunku budowania spójnych rozwiązań oraz wymiany doświadczeń …