Trwa XII Naukowo-Szkoleniowe Sympozjum Ratunkowe w Grudziądzu!
Podczas uroczystego otwarcia uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu inauguracyjnego pt.:
„Rola udzielania pierwszej pomocy oraz wykorzystania AED jako rozwiązania systemowego – propozycja zmian”
Autorami wykładu inauguracyjnego byli:
- prof. ucz. dr hab. Klaudiusz Nadolny – Katedra i Zakład Ratownictwa Medycznego Akademia Śląska w Katowicach, SP ZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu,
- mgr Marcin Wojcieszak – Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku, Bieszczadzka Grupa GOPR, Lucas Felcher,
- mgr Mateusz Komza – Krajowa Rada Ratowników Medycznych.
Dziękujemy za inspirujące rozpoczęcie sympozjum oraz cenne spojrzenie na przyszłość systemowych rozwiązań w zakresie pierwszej pomocy i wykorzystania AED
Życzymy wszystkim uczestnikom owocnych obrad, warsztatów, inspirujących spotkań i wielu wartościowych doświadczeń!









